444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AnadoluJet 29 TL KampanyasıAnadoluJet 29 TL Kampanyası
16.04.2014

AnadoluJet 29 TL kampanyası ile 12 yaş altındaki çocuklara %30 indirim, 65 yaş üzeri yolculara ve gençlere ise %25 uçak bileti indirimi sunuluyor. 

İndirimli Anadolu Jetİndirimli Anadolu Jet
09.04.2014

İndirimli Anadolu Jet uçak bileti, gençlere, 12 yaş altı çocuklara ve 65 yaş üzerindekilere %50 indirimle 29 TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor. 

AnadoluJet Çanakkale Uçak BiletiAnadoluJet Çanakkale Uçak Bileti
01.04.2014

AnadoluJet Çanakkale uçak bileti, Çanakkale - Ankara uçuşları ve diğer ucuz bilet işlemleri için tıklayınız.

AnadoluJet Kocaeli Uçak BiletiAnadoluJet Kocaeli Uçak Bileti
06.03.2014

AnadoluJet, Kocaeli uçak bileti için Kocaeli aktarma kampanyası ile 99 TL'den başlayan uçak bileti fiyatları sunuyor. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

 • AnadoluJet Genç Kampanyası

  AnadoluJet genç kampanyası ile genç yolcularına %50 indirimli uçak bileti fiyatları sunuyor. Ayrıntılar için tıklayınız. 

   
 • Anadolu Jet’te 29 TL

  Anadolu Jet’te 29 TL'den başlayan uçak bileti fiyatları ve AnadoluJet uçak bileti rezervasyonu için tıklayınız. 

   
 • AnadoluJet 12 Taksit

  AnadoluJet 12 taksit avantajı ve Anadolu Jet uçak bileti indirimi için tıklayınız. 

   

Anadolu Jet Ankara – Bodrum Uçuşları Artıyor

Türkiye ve dünyada önemli bir turizm merkezi olan Muğla’nın Bodrum ilçesi, yaz sezonu ile birlikte yerli ve yabancı turistleri karşılamaya hazırlanırken havayolu firmaları da yaza hazırlık olarak Bodrum uçak bileti için frekans artışı yoluna gitme kararları alıyor. 


Ege Bölgesi’nin incisi olan Bodrum, Ankara ve İstanbul gibi illerden yoğun bir turist akışı beklerken havayolu firmaları Bodrum uçak bileti kampanyaları yapmaya devam ediyor. Ankara Esenboğa Havalimanı merkezli olarak uçuş hayatına başlayan Anadolu Jet Havayolları, Ankara – Bodrum uçuş seferlerini artırmayı planlayan havayolu firmalarından sadece bir tanesi...


Ankara – Bodrum uçak bileti satışlarının kış sezonundan bu yana artış göstererek devam ettiğini belirleyen AnadoluJet Havayolları firma yetkilileri, yaz sezonu ile beraber Mayıs ayının bitmesini takiben uçuş seferlerini günde 3 frekansa çıkaracaklarını açıkladı. Hemen hemen tüm Anadolu kentlerine uçak bileti hizmeti sunan Anadolu Jet Havayolları, Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışlı Bodrum – Muğla uçuşları için artacak frekanslar ile yeni uçak bileti kampanyalarını da beraberinde getiriyor. Uçuş tarihinden önce gerçekleştirilen satın alma işlemleri ile standart fiyatlardan çok daha uygun bir yelpazede ödeme seçenekleri sunan Anadolu Jet Havayolları, Ankara – Bodrum parkuru ile beraber diğer uçuş noktalarının biletlerini de PratikUcakBileti.com adresi üzerinden yolcularına sunuyor. PratikUcakBileti.com sistemi ise yolculara ayrıcalıklı fiyatlarla taksitli ödeme imkanları sunuyor.


Siz de o avantajlardan yararlanmak isterseniz, PratikUcakBileti.com adresi ile online uçak bileti alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.