444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AnadoluJet ile İstanbul – Ankara arası 49,99-TL'den Başlayan Fiyatlarla..AnadoluJet ile İstanbul – Ankara arası 49,99-T...
01.12.2014

AnadoluJet ile İstanbul – Ankara arası en uygun uçak bileti için tıklayınız..

AnadoluJet İle %10 Çocuk İndirimiAnadoluJet İle %10 Çocuk İndirimi
22.10.2014

AnadoluJet ile %10 Çocuk İndirimi devam ediyor.

AnadoluJet ile %10 Öğrenci İndirimiAnadoluJet ile %10 Öğrenci İndirimi
22.10.2014

AnadoluJet Havayolları'ndan Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı

AnadoluJet ile Uçak Biletlerinde 9 Taksit FırsatıAnadoluJet ile Uçak Biletlerinde 9 Taksit Fırsat...
22.10.2014

Kredi Kartı ile 9 taksitli uçak bileti avantajları AnadoluJet ile devam ediyor.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

AnadoluJet Ankara – Hatay Uçak Bileti

Ankara ile özdeşleşmiş havayolu firmalarından biri olan Anadolu Jet Havayolları, Ankara – Hatay parkurları arasında düzenli olarak uçuş seferleri gerçekleştiriyor.


Mevcut uçak bileti taleplerini değerlendirdiklerini vurgulayan AnadoluJet Havayolları firma yetkilileri, Ankara – Hatay uçak bileti isteklerinde yükseliş yaşanması ile beraber yolcuların ihtiyaçlarını göz önüne alarak promosyonlu uçak bileti alternatifleri sunduklarını açıkladı. Ankara – Hatay ve bu uçuşun karşılığı olan Hatay – Ankara seferlerinde indirimli bilet uygulaması gerçekleştirdiklerini belirten yetkililer, AnadoluJet online bilet işlemleri için misafirlerini erkenden uçak bileti satın almaya davet ediyor. Esenboğa Havalimanı ile başkent Ankara’ya önemli bir yolcu potansiyeli taşıyan havayolu firması, ucuz uçak bileti promosyonlarını Hatay yolcuları ile buluşturuyor olmanın gururunu yaşıyor.


Anadolu Jet kampanyaları ile ucuz bilet satın alma işlemleri için 444 1 883 numaralı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.