444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AnadoluJet 65 Yaş Üstü %40 İndirim KampanyasıAnadoluJet 65 Yaş Üstü %40 İndirim Kampanyası
13.10.2014

AnadoluJet Kampanya detayları için tıklayınız..

AnadoluJet Aile KampanyasıAnadoluJet Aile Kampanyası
13.10.2014

AnadoluJet aile indirimi detayları için tıklayınız..

Öğrenci %10 İndirimi & 12 Yaş altı %10 İndirimiÖğrenci %10 İndirimi & 12 Yaş altı %10 İndir...
01.10.2014

Öğrenci %10 İndirimi & 12 Yaş altı %10 İndirimi için tıklayınız..

Anadolu Jet FırsatıAnadolu Jet Fırsatı
29.05.2014

Anadolu Jet fırsatı, Konya yolcuları için geliyor. 42 TL'den başlayan İstanbul - Konya uçak bileti fiyatları için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

AnadoluJet Ankara – Hatay Uçak Bileti

Ankara ile özdeşleşmiş havayolu firmalarından biri olan Anadolu Jet Havayolları, Ankara – Hatay parkurları arasında düzenli olarak uçuş seferleri gerçekleştiriyor.


Mevcut uçak bileti taleplerini değerlendirdiklerini vurgulayan AnadoluJet Havayolları firma yetkilileri, Ankara – Hatay uçak bileti isteklerinde yükseliş yaşanması ile beraber yolcuların ihtiyaçlarını göz önüne alarak promosyonlu uçak bileti alternatifleri sunduklarını açıkladı. Ankara – Hatay ve bu uçuşun karşılığı olan Hatay – Ankara seferlerinde indirimli bilet uygulaması gerçekleştirdiklerini belirten yetkililer, AnadoluJet online bilet işlemleri için misafirlerini erkenden uçak bileti satın almaya davet ediyor. Esenboğa Havalimanı ile başkent Ankara’ya önemli bir yolcu potansiyeli taşıyan havayolu firması, ucuz uçak bileti promosyonlarını Hatay yolcuları ile buluşturuyor olmanın gururunu yaşıyor.


Anadolu Jet kampanyaları ile ucuz bilet satın alma işlemleri için 444 1 883 numaralı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.