444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
Ögertürk Uçak Bileti
Ögertürk Uçak Bileti
Ögertürk Uçak Bileti

Bilgilendirme

Öger Türk ToursÖger Türk Tours
13.May.2014

Öger Türk Tours uçak bileti işlemlerinde charter uçak bileti fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız. 

Öger Türk Bilet KampanyasıÖger Türk Bilet Kampanyası
25.Mar.2014

Öger Türk bilet kampanyası, erken rezervasyon ile uçak bileti avantajları ve daha fazlası için tıklayınız. 

Öger Bilet KampanyasıÖger Bilet Kampanyası
08.Şub.2014

Öger bilet kampanyası ile Öger Türk Tours uçak bileti satın almak için tıklayınız. 

Öger Uçak BiletiÖger Uçak Bileti
18.Oca.2014

Öger uçak bileti satın alma işlemleri ve Öger Türk Tur bilet sorgulaması için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

ÖgerTürk Tours, 1969 yılında Vural Öger tarafından kurulmuş bir havayolu firmasıdır. Vural Öger’in, o dönemlerde Türkiye ve Almanya arasındaki potansiyel yolcu trafiğini ve uçak bileti taleplerini keşfetmesi üzerine Öger Türk, Türkiye’ye ilk kez “Charter” uçuşlar düzenleyen havayolu firması olmuştur.


ÖgerTürk Charter uçuşlarıyla , “Uçak Kiralama” mantığı ile tarifleri uçuş seferlerine oranla daha ucuz fiyatları sunarak yolculuk yapmaları sağlamaktadır.


Öger Türk Tur, Vural Öger’in Almanya ve Türkiye arasındaki potansiyel yolcu yoğunluğunu keşfetmesi üzerine, charter sistemli uçuşlarıyla Alman ve Türk yolculara uygun fiyata uçak bileti sunmayı hedeflemektedir. Türkiye’deki vatandaşlara ve Almanya’da yaşayanlara charter uçak bileti sistemini tanıtan Öger Türk Tur, tarifeli ve kampanyalı uçak bileti sunan firmalara göre uygun fiyata havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Özellikle Charter esaslı uçuşlarıyla Türkiye ve Almanya arasında indirimli uçak bileti sunmanın gururunu yaşayan havayolu şirketi, yolcularına charter uçak bileti sağlamanın dışında bazı havayolu firmalarıyla yapmış olduğu ortak uçuşlarla indirimli uçak bileti imkanları da sunmaktadır.


Öger Türk uçak biletleri, uygun fiyatları ile Almanya’nın en büyük havalimanlarından Türkiye’nin birçok noktasına karşılıklı uçuş seferi sağlamaktadır. Öger Türk Tur, 43 yıllık tecrübesiyle Türkiye ve Almanya arasında bir köprü oluştururken kalite standartlarını yükseltmeye devam etmektedir. ÖgerTürk biletlerinizi uygun fiyatları ile pratik bir şekilde online olarak pratikucakbileti.com adresinden satın alabilirsiniz.